Багато людей відчувають певний дискомфорт, коли виникає необхідність у спілкуванні англійською.
Подекуди віртуозне спілкування англійською мовою не гарантує й високий бал, отриманий на іспитах. Головною причиною подібних труднощів вважається психологічний бар’єр. Колишні студенти набагато комфортніше почуваються, коли вдаються до спілкування англійською в розмовних клубах чи звичних побутових умовах. Водночас вони можуть втрачати впевненість, бо побоюються непередбачуваних діалогів.
Отже, потрібно раз та назавжди позбавитись звички боятись вільного спілкування, але таке можливо лише за умови постійного вдосконалення власних навичок. Тоді ймовірність втратити контроль над ситуацією буде мінімальною.
Детальніше на сайті: https://schoolguide.in.ua/
Як подолати перешкоди для вільного спілкування англійською
Найвищих результатів досягають ті, хто постійно перебуває в оточенні людей, для яких спілкування англійською є природним. Але таке можливо лише за умов сталого перебування в англомовній країні. То ж як себе поводити в іншому випадку? Проблему можна спробувати розв’язати за допомогою деяких безкоштовних онлайн-ресурсів:
- • Додаток Tandem дозволить без особливих зусиль знайти партнера, з яким стане можливим постійне спілкування англійською онлайн. Щоб приєднатися до охочих навчитись впевненого поводження під час діалогів, знадобиться пройти реєстрацію, заповнити профіль та вказати, яка мова викликає зацікавленість. Система сама знаходить тандем-опонентів серед людей які виявили бажання до знайомств та регулярних онлайн-побачень.
- Interpals – це сайт для спілкування англійською, який має всі ознаки соціальної мережі. Він передбачає можливість обмінюватись фото та мультимедійним контентом. Ресурс, який відомий з 1998 року, на теперішній час може похвалитись кількома мільйонами зареєстрованих користувачів.
- English Baby – соціальний онлайн-проект, який орієнтований на американську версію розмовної англійської. Зареєстровані члени спільноти зможуть відвідати безплатні уроки, пройти захопливі тести та взяти участь у конкурсах та вікторинах.
Якщо вдатись до офлайнових заходів, то варто згадати стару як світ методику. Вона передбачає спілкування з власним відображенням у дзеркалі. Дехто вважає, що це надзвичайно прикольно та окрім приводу для сміху не гарантує ніяких позитивних результатів. Насправді, у такий спосіб людина дуже швидко починає помічати власні недоліки та одразу ж виправляється. Потрібно лише уявити, що з’явилась потреба зробити коротеньку доповідь на будь-яку тему безпосередньо на публіці.
Декілька оригінальних заходів, що додадуть впевненості у спілкуванні
Тим, хто вважає себе меломаном та орієнтується на англомовний контент, варто вийти з пасивного стану та почати активно підспівувати під американський реп. За допомогою цього стилю можна навчитись швидко розрізняти окремі слова, які, на перший погляд, здаються безперервним потоком звуків. Залишається лише скористатись відеохостингом YouTube та ввімкнути субтитри і можна з користю розважатись в караоке скільки завгодно.
Подолати відчуття дискомфорту під час спілкування англійською можна в простий спосіб, який взагалі не передбачає додаткових зусиль. Займаючись повсякденними справами, слід просто коментувати власні дії. Тобто пропонується говорити вголос, що потрібно взяти для того, щоб вчинити ту або іншу дію. Таке спілкування з самим собою сприятиме розширенню словникового запасу, бо за потреби можна будь-коли безперешкодно скористатися словником.