Білки в пухлинних клітинах атакуються молекулою, яка згодом може стати основою нового препарату. Ця цільова терапія може стати проривом у лікуванні меланоми, а також раку підшлункової залози та молочної залози, якщо клінічні випробування в Національному інституті онкології будуть успішними, пише видання hungarytoday.hu
Інститут протягом багатьох років проводить дослідження, надає інноваційні терапевтичні рішення та виконує роль навчального центру. Усе це є передумовою для акредитації Комплексного онкологічного центру, яку вчетверте отримав провідний онкологічний заклад області.
Професор доктор Чаба Полгар, генеральний директор Національного інституту онкології, розповів в інтерв’ю Index про те, коли буде готовий угорський препарат і Національний інститут онкології як акредитований комплексний онкологічний центр.
«Наразі ми маємо обнадійливі результати щодо меланоми, раку молочної залози та раку підшлункової залози», — почав експерт.
За його словами, після клінічних випробувань новий препарат може з’явитися на ринку через кілька років:
«Це було б проривом, оскільки в Угорщині зараз не розробляється жоден онкологічний препарат, і наше дослідження може стати першим».
Що стосується тестування, то «клінічні випробування I-II фази зазвичай проводяться на пізній стадії пацієнтів із метастатичними захворюваннями, і якщо вони виявляться ефективними та безпечними, випробування III фази можуть бути розпочаті на великій кількості пацієнтів».
Ефективніша таргетна терапія могла б підвищити шанси пацієнтів на виживання, а патент на ліки в Угорщині також міг би мати національну економічну вигоду, якої ще не було досягнуто в галузі онкології, – наголосив лікар.