Грантова програма для фермерів на заході України, в тому числі для закарпатців

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинає грантову програму, у межах якої проведе ознайомчий вебінар «Грантова підтримка для мікро- та малих виробників аграрної продукції» для малих та мікровиробників Львівщини, Франківщини, Закарпаття та Буковини.

Зокрема, у грантовій програмі зможуть взяти виробники ягід, овочей та продуктів аквакультури зі Львівщини, виробники географічних зазначень «Гуцульська овеча бриндзя», «Гуцульська коров’яча бриндза», Мед Закарпаття і малі винороби із Закарпатської області, виробники географічних зазначень «Гуцульська овеча бриндзя», «Гуцульська коров’яча бриндза» із Івано-Франківської та Чернівецької області.

Учасники заходу зможуть ознайомитись зі програмою грантової підтримки, подання заявок на яку розпочнеться у середині січня. Окрім цього, представники ФАО допоможуть учасникам підготувати бізнес-плани та нададуть практичні рекомендації щодо заповнення заявки для отримання грантів через Державний аграрний реєстр.

Метою грантової програми, що є частиною ширших зусиль у межах проєкту, фінансованого ЄС, є підтримка функціонування та зміцнення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах, а також підтримка їх адаптації до нового середовища. Це необхідно, щоб задовольнити харчові потреби місцевого та переміщеного населення на заході та вирішити проблему відсутності продовольчої безпеки в інших частинах країни в найближчій та короткостроковій перспективі.

Дата та час: 22 грудня 2022 року, 10:00-12:00

Посилання для участі у заході: https://fao.zoom.us/j/99243868907

Пароль: FAOUKRAINE

Програма заходу:

10:00–10:10 – Вітальне слово

10:10–10:20 – Презентація проєкту: розмір грантів, критерії прийнятності та відбору для окремих ланцюжків доданої вартості

10:20–10:40 – Що таке ДАР? Як зареєструватися, переваги реєстрації в ДАР

10:40–11:20 – Як подати заявку на отримання грантів. Заповнення аплікаційної форми та короткого варіанту бізнес-плану

11:20–11:40 – Вимоги щодо безпеки харчових продуктів, на що звернути увагу на етапі підготовки заявки

Контакти

Вікторія Михальчук

Координаторка з питань комунікацій ФАО в Україні

[email protected]

+38 (098) 605 5061

Журналістам та редакторам:

Запити на фотографії, аудіо- та відеоматеріали направляйте за адресою [email protected], або телефонуйте: (+39) 06 570 53625.

Онлайн-інструменти
Фотографії також доступні на акаунті FAOnews у Flickr
Служба новин ФАО
RSS-канал прес-релізів ФАО
ФАО в Твітері @FAOUkraine

Офіс ФАО в Україні | вул. Лейпцизька, 15а, Київ, Україна| (+38) 093 738 0730 | www.fao.org/europe/

Post Author: UA KISZó