Камілла Дебрецені не пішла звичним шляхом редактора-репортера, але опинилася саме там, де відчуває себе як вдома. Хоча раніше її приваблювала кінорежисура та сценаристика, зрештою вона знайшла себе у світі телебачення. І не дарма – робота її батька та брата в медіа мала на неї сильний вплив з юних років. Як вона каже: «Саме завдяки їхній роботі я зрозуміла силу медіа».
Для Камілли Закарпаття – це не тільки її батьківщина, а й громада, яка так багато дала їй і для якої вона працює щодня.
«На Закарпатті завжди були складні ситуації, але останні п’ять років стали викликом для всіх», – каже вона.
Її професійні досягнення нещодавно були відзначені нагородою Junior Prima Award, що дало новий поштовх його роботі.
«Ця нагорода – велика честь, але я відчуваю, що мені ще багато чому треба навчитися і багато чого досягти у своїй професії», – сказав авторка TV21 Ужгород.
Говорячи про нагороду, Камілла зазначила, що для неї важливо йти в ногу з часом, адже журналісти постійно стикаються з новими викликами у світі, що швидко змінюється.
«Хоча я працюю в медіа вже кілька років, я завжди намагаюся зберігати свою допитливість та інтерес до людей», – додала вона.
У журналістиці важливі сміливість, відкритість і допитливість. Вона щиро вірить, що для того, щоб бути журналістом, важливо завжди слухати, що говорить твій співрозмовник, і вміти достовірно донести це до своєї аудиторії.
Окрім телебачення, вона також захоплюється природою.
Так кілька років тому Камілла долучилася до діяльності Закарпатської асоціації земляцтв, розповідає молода жінка:
“У 2019 році за пропозицією моєї знайомої ми взяли участь у нашому першому поході на гору Боржава. Цей регіон також став моїм улюбленим місцем. Це було фізично складно, але відчуття, коли ти піднімаєшся на вершину гори, неможливо передати словами”.
Після першого походу зупинитися було неможливо. Пізніше вона включила важливість піших прогулянок у своє власне телевізійне шоу «Каміллатея». Цілий епізод був присвячений позитивному впливу піших прогулянок на фізичне та психічне здоров’я людини. Так з’явилася ще одна програма – «Баканчліст», яка документувала піші прогулянки людей, що поверталися додому із Закарпаття, і показувала ландшафти, з якими багато хто не був знайомий. Хоча військова ситуація поставила зйомки на паузу, ентузіазм до природи та бажання будувати спільноту залишилися.
У майбутньому вона планує здобути магістерський ступінь з кінорежисури та режисури.
“Це дуже різноманітна професія з великим потенціалом, але поєднувати її з роботою не завжди легко. Найважливіше для мене – завжди виконувати свою роботу чесно. Робити все можливе, щоб підтримати те, що я відстоюю”, – підсумувала вона.