У стартапі пояснюють, що їх основна місія – допомогти локальному бізнесу – продавцям, крафтарям, мейкерами – оперативно приймати замовлення та загалом вести і розвивати власну справу.
Дійсно, створити сайт з CleverCart для своєї крамнички дуже просто, з цим завданням справиться будь-хто навіть без сторонньої допомоги.
Ми вирішили спробувати створити вебресурс умовної крамнички, щоб, так би мовити, на власному досвіді оцінити всі переваги конструктора та виокремити усі його основні плюси.
Як створити сайт на CleverCart: інструкція
Як виявилося, все максимально просто та інтуїтивно зрозуміло. Для початку переходимо на сайт стартапу, далі на стартовій сторінці клікаємо на «Створити сайт безкоштовно». Далі все пішло, як по маслу:
- Вказуємо назву магазину та обираємо категорію товарів, які ми продаватимемо (їжа, одяг, хендмейд тощо);
- Вводимо назву першого товару, додаємо фото, ціну та опції (за потреби);
- Зазначаємо спосіб доставки (можна вказати доставку, самовивіз або ж і те, і інше).
На завершення потрібно придумати посилання на ваш магазин, вказати контактний номер телефону і електронну пошту.
Всього – десять кроків і якихось п’ять хвилин, щоб створити повноцінний сайт для свого бізнесу.
Переваги створення сайту з CleverCart
Головним плюсом сервісу, безперечно, є простота та швидкість використання. Адже щоб створити повноцінний сайт крамниці, знадобиться не більше кількох хвилин, що не може не радувати.
Наступною перевагою є те, що конструктор сайтів є безкоштовним. Такий бонус для локальних бізнесовців, а особливо – початківців, буде дуже приємним, адже на старті бізнесу нести додаткові витрати не кожному під силу.
Ясна річ, сервіс має і платні розширення, які підприємці можуть використовувати вже на нступних етапах розвитку власної справи.
Ще один плюс, який вдалося виокремити, це можливість підключати популярні платіжні системи. Тобто ваші клієнти матимуть змогу без зайвих зусиль оплачувати покупку – в нинішній час це мегаважливо.
Окремо хочеться відзначити простоту налаштування сайту, для цього доступні всі необхідні інструменти. Можна запросто додати опис товару, світлини, лого і т.д.
Підсумовуємо
Хочете запустити сайт власної крамниці? Тоді CleverCart – це ідеальний вибір. Знаємо це із власного досвіду. Сервіс пропонує просте рішення,яке дозволяє запустити власний вебресурс за лічені хвилини, не витративши на це жодної копійки.
Тому обов’язково юзайте стартап, розвивайте власну справу та рухайтесь вперед, бо ви того варті.