Наталія Німець: «Нехай відмова від паперового рахунку стане лише першим кроком на шляху збереження природи!»

Останнім часом усе більшого поширення набувають ідеї свідомого ставлення до навколишнього середовища і кожен відповідальний мешканець Закарпатської області може зробити свій власний крок до збереження природи відмовившись від отримання рахунків у паперовій формі.
«Нагадаю: відмова від рахунку у паперовій формі в жодному разі не обмежить вашу обізнаність щодо нарахувань, оплат та інших даних, що зазвичай містяться у квитанції, оскільки з усією вичерпною інформацією стосовно Вашого особового рахунку можна ознайомитися в “Електронній абонентській книжці” побутового споживача. До того ж, інформація про поточне нарахування там з’являється одразу після його здійснення – і Вам не потрібно чекати доставки рахунку поштарем», – зазначає Наталія Німець.

Як відмовитися від паперового рахунку від ТОВ «Закарпаттяенергозбут»?

Пояснює начальниця кол-центру товариства Каріна Вашкеба: «Як відмовитися від паперового рахунку? Потрібно увійти в Електронну абонкнижку ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (вкладка КАБІНЕТ на офіційному сайті товариства https://pay.zakarpatzbut.energy/home).

Ось тут, у розділі «Загальна інформація», є панель під назвою «Актуальний рахунок». Якщо ви поставите галочку у відповідне віконечко з написом «Відмова від отримання паперового рахунка», то ТОВ «Закарпаттяенергозбут» більше не надсилатиме вам паперові рахунки. Натомість ви зможете формувати їх у електронному вигляді й одразу в абонкнижці оплачувати.

Тим споживачам, які досі не зареєстровані в Електронній абонкнижці, але теж хочуть долучитися до хорошої справи збереження екології, пропонуємо спробувати цей електронний сервіс і переконатися в його зручності та дієвості. Інструкція для реєстрації є на нашому сайті, також допоможуть з реєстрацією в разі потреби оператори кол-центру за номером 0-800-50-59-60».

Наразі від паперових рахунків відмовилися вже кілька тисяч споживачів. Але цього, як стверджують у товаристві, замало, бо загалом по області понад 400 тисяч споживачів. Отже, щомісяця товариство друкує саме таку кількість рахунків. Зменшити їхню кількість шляхом переходу на електронний варіант квитанцій – це і є свідоме ставлення до природи.

«Тож давайте дбати про своє майбутнє разом! – закликає Наталія Німець. – І нехай відмова від паперового рахунку стане лише першим кроком на шляху збереження природи!»

Більше про те, як відмовитися від паперового рахунку – в сюжеті телеканалу «М-студіо»:
https://youtu.be/NeBjdWLeMNE

Post Author: UA KISZó