Громадяни звертаються до посольства, наприклад, коли їм потрібно оформити новий паспорт або зареєструвати новонароджену дитину. Електронний консул буде доступний у мережі Telegram і незабаром буде запущений на сайті посольства та у профілі у Facebook.
IBM CR веде переговори з українським посольством щодо розширення своїх послуг, наприклад, до Словаччини, Польщі, Румунії та Угорщини.
“Після необхідної адаптації до контексту та конкретної ситуації в кожній країні, чат-бот повинен мати можливість відповідати на всі відповідні запитання біженців також у вищезазначених країнах”, – повідомили в компанії.
Програмісти IBM у Чехії створили чат-бот на основі продукту IBM Watson.
“IBM Watson Assistant використовує штучний інтелект, щоб допомогти компаніям та установам інтегрувати розмовні інтерфейси в програми, пристрої чи канали, які люди використовують, щоб отримати необхідну інформацію”, — сказала Зузана Кочманікова, генеральний директор IBM CR.
З початку війни Чехія видала понад 266 000 спеціальних віз людям, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Фактична кількість біженців, які проживають у Чехії, ймовірно, більша. Вже на початку минулого тижня прем’єр-міністр Петро Фіала (ODS) заявив, що їх близько 300 тис. Майже половина з них діти, чотири п’ятих дорослих – жінки.
Фото з відкритих джерел