Які настілки стануть популярними у 2022 році

Що може зближувати людей краще за соціальних мереж і бути цікавішим за комп’ютерні ігри? Хоч би як це парадоксально звучало, але це саме настільні ігри. Зверніть увагу, що не йдеться про нарди або доміно. Ми говоримо про більш продумані ігри з сюжетом, рольовою складовою. 

На жаль, так було не завжди. Настільні ігри виявилися аутсайдерами за часів активного розвитку технологій: інтернету, соціальних мереж тощо. Ймовірно, люди усвідомили, що всі ці блага однозначно не замінять живого спілкування.

Тільки уявіть, скільки позитивних емоцій ви отримаєте, зібравшись за одним столом із сім’єю або родичами, граючи в захоплюючу насолоду. Таким чином проведений вільний час наповнюється користю та задоволенням.

Ідеальним варіантом для покупки є популярні настільні ігри, перевірені роками. Щоб точно знати, на що звернути увагу, ми розповімо про найкращі. Їхній рейтинг ґрунтується на відгуках та всесвітньому інтересі любителів та професіоналів. Представлені ігри вже можна купити в Україні вже зараз на сайті: https://domigr.com.ua/.

Імаджінаріум

Якщо ви давно мріяли дізнатися, що ж у голові у друзів та знайомих, то настільна гра імаджінаріум підійде ідеально. Її сенс полягає у вгадуванні асоціацій супротивників до різних зображень. Важливо приховувати власні асоціації, роблячи їх не такими очевидними.

Щоб грати було цікаво, рекомендуємо збирати компанії від 4 осіб віком від 16 років.

Еківоки

Підійде для великої та не дуже компанії. При цьому можна збиратись у команди. Еківокі складається з різних завдань: читати слова навпаки, показувати їх, продовжувати фрази, ставити запитання, щоби вгадати заповітне слово. І на все це приділяється обмежений час.

Щелепи

У комплекті завжди є вставна щелепа. Мабуть, ця ключова особливість, адже з нею у роті потрібно співати, пити та виконувати масу різноманітних завдань. У такі моменти навіть зануди стають душею компанії.

Дрова вечірка

Вона навряд чи сподобається інтелектуалам, адже справа тут лише у моториці. Спочатку вишиковуватися висока вежа, а потім з неї витягуються брусочки і кладуться нагору. Лузером стане той, на кому звалиться вся споруда.

500 злісних карт

Практика показує, що подібні настільні ігри – особливість чоловічої компанії. Тут і тверда сатира, і дорослий гумор. Кожному учаснику однозначно доведеться бути ведучим, читаючи питання зі стопки чорних карток. Інші ж дають найкумедніші відповіді, вибираючи їх із білих. Хто дасть саму привабливу відповідь – отримує бал.

Манчкін

Учасник рейтингу «найпопулярніші настільні ігри», отримавши масу нагород та премій . Існує як класична версія, так і маса цікавих доповнень. Основна мета – досягти 10 рівня. Для цього доведеться знаходити спорядження, битися з монстрами, конкурувати із суперниками.

Маленький світ (SmallWorld)

Учасники потрапляють у казковий світ із масою чарівних істот: від відьом до фей. Гравцям необхідно очолити одну з рас з їх унікальними здібностями та характеристиками. У процесі гри доведеться перебрати масу стратегій: шантаж, дипломатія, вербування тощо, щоб отримати максимальну кількість очок.

Таверна «Червоний дракон»

У тавернах герої напиваються та відпочивають після битв. Хлібнувши зайвого тільки й залишається, що стежити за язиком та гаманцем. Гравцям доведеться пройти ще більше випробувань, обравши собі персонажів за духом.

Аліас

Ігри настільного такого виду входять до списків лідерів інтелектуалів. Це корисна настілка, яка розвиває мислення та розширює словниковий запас. Що більше слів команда відгадує, то більше очок отримує. У наборі 300 карток із 2400 словами різної складності. Сумувати однозначно не доведеться

Post Author: UA KISZó