Уряд України продовжує карантин до 31 жовтня. В’їзд іноземцям заборонять

Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин на 2 місяці до 31 жовтня у зв’язку зі збільшенням кількості хворих на коронавірус в Україні та закрив в’їзд іноземцям майже до кінця вересня.

“Ми маємо всі разом об’єднатися навколо простих правил: носити маску, дезінфікувати приміщення, дотримуватися соціальної дистанції. Робити речі, які можуть рятувати сотні, а, можливо, тисячі життів. Адаптивний карантин довзоляє нам тримати баланс між карантинними обмеженнями і нормальним життям країни. Рівень захворюваності в останні тижні змушує нас діяти більш рішуче”, — сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні 26 серпня.

Він додав, що обмеження і зонування території України по кольорах будуть діяти, щонайменше, до 1 листопада.

“Ми бачимо, за рахунок епідемічних розслідувань, чому відбувається таке зростання (захворюваності — ред.). Пропонується посилити обмежувальні заходи у регіонах, в яких встановлений рівень епідемічної небезпеки, а саме, заборонивши проведення дискотек, роботу розважальних заходів, нічних клубів, відділів громадського харчування з організацією дозвілля. Крім того, ми відпрацювали з Міністерством культури заборону проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури і для яких концерти протягом останнього року є основним видом діяльності”, — сказав міністр охорони Максим Степанов.

Він додав, що органам місцевого самоврядування буде надано доступ до додатку “Дій вдома” для контролю осіб, які мають бути на самоізоляції та/або порушили правила карантину.

Також уряд закрив в’їзд в Україну з 29 серпня до 28 вересня для іноземців, крім тих, хто має дозволи на проживання в Україні, прямує з транзитною метою і має документи, щоб виїхати протягом двох діб, їдуть з навчальною метою, є дипломатами або членами їх сімей, визнані біженцями, є військовими Збройних сил України, членами спрортивних команд, міжнародних і гуманітарних місій, відповідних екіпажів або є членами їх сімей, діячами культури, що прибувають за запрошенням, особами, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації, прибувають на лікування тощо.

Суспільне Закарпаття

Post Author: UA KISZó