Сусідня Словаччина затвердила графік зняття обмежень, пов’язаних із covid19

СЛОВАЧЧИНА затвердила графік зняття обмежень, пов’язаних із covid19! Уряд країни вчора представив план повернення до повноцінного життя країни у 4 етапи.

З 22 квітня відкрилися всі магазини площею до 300 кв.м., продовольчі ринки на відкритому повітрі (з одним входом і одним виходом і одностороннім рухом всередині, з дотриманням дистанції 2 метри між покупцями), автосалони та автобазари. Зменшення існуючих площ до встановленого обмеження не допускається. У магазинах одягу і взуття забороняється примірка товару. У великих торгових центрах дозволено працювати тільки тим магазинам, що мають власний вхід із вулиці без входу у сам ТЦ

Мистецькі галереї відкриваються тільки для продажу експонатів.

Також працюють заклади сфери послуг площею до 300 кв.м, де немає прямого контакту людей

На свіжому повітрі дозволено тренування у безконтактних видах спорту, але без присутності глядачів, без вбиральні та роздягальні.

Дитячі майданчики ще зачинені!

Дозволено працювати готелям тільки для довгострокового проживання (від 10 днів) і без харчування. Через віконце для продажу можуть обслуговувати кафе, кондитерські, бари та ресторани, так що можна буде випити чопованого пива))

Перукарні, салони краси, інші заклади сфери послуг із прямим контактом людей буде відкрито на другому етапі – з 05 травня.

Проживання у готелях буде дозволено на будь-який термін, їжа тільки у номер, без надання додаткових послуг.

Запрацюють зовнішні туристичні атракції, з обмеженнями – таксі, дитячі клуби до 10 років, весілля і служби у церкві

Третій етап передбачає відкриття магазинів і закладів сфери послуг до 1000 кв.м., зовнішніх терас барів і ресторанів, а також, із обмеженнями – музеїв, галерей, виставок і книгарень.

Масаж і спортивна реабілітація – тільки сухі процедури

На четвертому етапі відкриються театри, кінозали, басейни, торгові центри, школи, дитсадки, спортивні центри. Дозволено буде громадькі та спортивні заходи і повноцінну роботи готелів.

Джерело:

Post Author: UA KISZó