Берегівська Мальтійська служба допомоги розпочала новий транскордонний проект

У м.Ніредьгаза 12 лютого відбулося урочисте відкриття міжнародної програми «Health4all» партнерства Берегівської Мальтійської служби допомоги та угорської Асоціації синдрому Дауна “Приховані Скарби”.

В рамках даної програми транскордонного співробітництва HUSKROUA проекту ранньої діагностики та реабілітації дітей з різними вадами та дітей з особливими потребами є важливим завданням в діяльності Берегівської районної Мальтійської Служби Допомоги, а також в розвитоку медичної системи на місцевому рівні.

Даний проект служить допомогти дітям, які з різних причин, або соціального стану не мають можливість отримати своєчасну, необхідну допомогу. Проект спрямований на те, що діти, які потребують спеціальної допомоги, своєчасно змогли взяти участь у ранньому інтервенції, що на сьогоднішній день є актуальною проблемою.

Розроблена партнерська програма ранньої інтервенції дає можливість своєчасно впізнати вади та надати терапії для розвитку дитини раннього віку, допомога в підвищенні якості життєдіяльності дітей з порушенням розвитку будь-якого ступеня, що включає підготовку до щоденного та незалежного життя.

В урочистому відкритті міжнародного проекту «Health4all» взяли участь педагоги, спеціалісти які працюють в соціальній сфері, представники ЗМІ та батьки дітей. Макук Іван, директор Берегівської районної Мальтійської служби допомоги ознайомив присутніх сьогоднішньою системою охорони здоровя, і визначив цілі які поставлені в даному проекті.

Проект розпочався у жовтні 2019 року, і продовжує набуття нових, інклюзивних професійних знань, передача методу ноу-хоу, тренінги, закупівля необхідних, сучасних, інноваційних обладнань. Працівники і учасники проекту вивчають нові методи, терапії раннього розвитку дітей за методикою професійних, закордонних спеціалістів, які дають змогу виявити та розпізнати потребу сторонньої допомоги. Засвоюють системи розвиваючих методів, які за досвідом спеціалістів є ефективними у ранньому розвитку дітей з різними вадами. За допомогою програми ранньої інтервенції багато дітей зможе взяти участь у даному проекті, для покращення умов щодо пристосування в нашому суспільстві.

Папп Оніта

Post Author: UA KISZó