Павука побачили на кам’яному березі Ужа у Великоберезнянському районі. У мережі розповіли цікаві факти про нього.“Arctosa cinerea – один з найбільш помітних вовчих павуків центральної Європи, з палеарктичним поширенням, а також зустрічається в Конго. Павук досягає довжини 17 мм (у самців лише 14 мм) і зустрічається лише на піщаних пляжах річок, озер та океанів.
Його сіро-коричневий колір вдало створює камуфляж павука, і тому його не часто можна побачити, навіть якщо він подорожує у денну пору добиа. Вони копають нори в землі, які накривають шовком, або ховаються під скелями” – йдеться в інформації.
Додатково: Павуки-вовки роду арктози сірої – із родини павуків-вовків /Lycosidae/ – близьких родичів ядовитих тарантулів, що мешкають в південних широтах. Вони ведуть подібний спосіб життя: вдень ховаються в одиночних притулках – вертикальних норах, а полювати виходять вночі. Великий павук-вовк Arctosa cinerea живе на берегах різних водоймищ, де риє невелику норку у вологому піску. Він широко поширений у Західній та Центральній Європі. Їхній яд не є небезпечним для людини, але укус може бути болючим.
Про цікаву знахідку повідомили у ГО “Екосфера”.